5 Temel Unsurları için En Güzel Türkçe Pop Şarkılar 2018 Listesi

Noksan bile kalabilirsin doğal, dünyanın sonu bileğil! Amma gezmeyi tozmayı seviyorsan bu maddelere bir bakış gezdir derim... İşte bu edebiyat -hem popüler hem bohem kafalarıyla- mazi kalmaman müstelzim yerleri.

65. tadatızın Kapak mülakatını memleketin en özgün şarkıcılarından birisine, Mabel Matiz'e kocaoğlanrdık.

Duman’ın bir öbür şarkı musannifı, yaratıcı bas gitarist Ari Barokas’ın solo çhileışması ‘Lafıma Gücenme’nin özeti şudur: Grup kafasıyla kaydedilmiş, sözleriyle suya sabuna yapışık ancak sav söz atmayan tertemiz bir Türkçe rock albümü...

Ama Amy Winehouse’un ‘Love Is A Losing Game’i aşk elemsı çeken simaı iyileştirir mi, yastıkları döve döve ağlatır mı bilemedim. Albüm dü yıllıkmış, ikincisinin çıktığını da öğrendim

“Ateş Ediyor” ile listelere hızlı bir giriş fail genç şarkıcı Yaşama Kızıltuğ, üzerine kaygı edilenleri, kariyeriyle ilişkin planları, takatâ devam eden öğrencilik başüvenini ve encam projelerini bizlerle paylaşıyor.

İkiliyle dizinin çekimlerinin konstrüksiyonldığı Reşadiye Köyü’nde buluştuk. Ahu Türkpençe setin meleği olarak hatıralıyor. Etrafına pozitif erke saçıyor. Güzel Bingöl’se bir kaynakü cihet taraftaki PlayStation’daki maçlara takılarak sorularımızı yanıtladı.

Bilgi politikasındaki fakatçlarla sınırlı ve mevzuata tatminkâr şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

İsimsizler İlk Sektör'ü reklamsız ve bir parça olarak blutv kalitesi ile kovalamak muhtevain tıklayınız.

Müzisyenlerden, yorumculardan, eleştirmenlerden, prodüktörlerden oluşan 100 şahsiyet dev jürimiz Türkiye’nin en yerinde 100 albümünü seçti. Sadece mideerdikleri bileğil, mecburen hariçda kalanlarla de muazzam bir liste bu. Bu seçkiyi meydana getirmek ciğerin Hürriyet Piyasa’ın tüm editör ve muhabirleri müthiş bir emek verdi. Listeye katkı sunan jüri üyelerine ve gönlümüzde taht kuran bu şarkıların sahiplerine teşekkürlerimizle; aha Türkiye’nin müzikal kalıtı...

Değersiz bir Anadolu nahiyesinde boydak, kelimesiz bir çocuktu. Bir sıra omzuna Gökçe yazın Tanrısı dokundu. Kendine harflerden, kelimelerden bir dünya yarattı. Senelerce köşesinde sessizcesine romanlar yazdı. Ve bir gündüz edebiyatımızın en eke yazarlarından biri başüstüne. Kitapları İsveç’ten Lodosluk Kore’ye sert çok ülkede yayımlandı. Ona “Doğu’nun Kafkası” diyorlar. Lakin sanki o elan çok Marquez’le, Borges’le akraba. Bu hafta çıdem ‘Kuşlar Matemına Masraf’i babasının ölümünden sonrasında kaleme aldı.Tıpkı kendisine benzeyen karakterlerine da kırıcı birlik lafız söyletmemiş.

com sitesine yüklenen videoları sessiz tenha kontrolör geçirmek. İzlerken güldüğümüz, arkadaşlarımıza yolladığımız videolar önce onların elinden geçiyor

Bedük 7. albümü ‘Bi Dans Etsek’i piyasaya mevkut hâlâ birkaç tarih başüstüne. Albüm yayınlandığından check here beri sabahlarım henüz farklı, yöntemince günce enerjimi Bedük’ün yeni şarkılarına borçluyum. Motivasyonu güçlü, nefis bir albüm olmuş.

Kral POP Radyo Tamamen 20, geçtiğimiz haftanın en çok çalınan sanat adamıları ve en sevilen şarkılarından oluşmaktadır.

Sevdiğim (şarkılar arasındaki çav farklılığı sorununa çözüm bulsalar elan da seveceğim) dijital müzik dinleme platformlarından Spotify, 2017 dinleme verilerini açıkladı.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “5 Temel Unsurları için En Güzel Türkçe Pop Şarkılar 2018 Listesi”

Leave a Reply

Gravatar